O nas

Woda to nasz żywioł

Od lat wszyscy jesteśmy związani z wodą. Tą miłością zaraził nas ojciec, który od zawsze uprawiał wędkowanie na Żuławach i Kaszubach. Ja i brat zaczynaliśmy od windsurfingu na zatoce, ale z czasem staliśmy się zagorzałymi miłośnikami motorowodniactwa. Jest coś niesamowitego w nocnym rechocie żab i porannym śpiewie ptaków. Takie beztroskie szuwarowanie 🙂 . Wędkowanie na Żuławach jest naprawdę relaksujące, jeden z nas odkrył to niedawno….

Z tej miłości do wody zrodził się pomysł na przystań. Zrealizowaliśmy go w Rybinie tuż nad brzegiem Wisły Królewieckiej.

Wędkowanie na Żuławach

Zaczęło się od Jana

Wędkowanie na Żuławach

Jan, nasz ojciec, pół życia spędził na jeziorach i rzekach. Pasjonat wędkowania, z pokaźną kolekcją dorodnych szczupaków i okoni. To on wybudował pierwszego “housebota” SAGA. Udowodnił w ten sposób niedowiarkom, że nie ma rzeczy niemożliwych. Trzeba mieć tylko odrobinę silnej woli i chęci. Tym sposobem zaczęła się nasza przygoda z budową łodzi, dla siebie, a potem na wynajem i sprzedaż.

SAGA była pierwsza

Na początku była drewniana łódka. Wędkowanie nocą, czasem w deszczu i chłodzie nie było przyjemne, dlatego pojawił się pomysł, żeby łódź wyposażyć w nadbudówkę. W ten sposób powstała SAGA, czyli pierwszy “housebota” w naszej rodzinie. Apetyt rośnie w miarę jedzenia. W niedługim czasie kupiliśmy Weekendy 820, które w pełni sami wyposażyliśmy, całkowicie zmieniając ich designe i funkcjonalność. Obecnie mamy własny model otwartej łodzi Rybina 470. Jest to idealna łódź dla wędkarzy i miłośników sportów wodnych.

Przystań na Żuławach historia

Zapraszamy do Przystani na Żuławach…AHOJ
Przystań na naturę…
                        Przystań na przygodę…
                                   Przystań na Żuławach !!!